قطار – آموزش دادن رونالدو ایرانی کریس رونالدو

قطار – آموزش دادن: رونالدو ایرانی کریس رونالدو رونالدو کودکان مبتلا به سرطان ronaldo cris ronaldo kodakan mobtala – saratan

گت بلاگز اخبار اجتماعی دولت از بعد تحریم‌ها برخواهد آمد/ ناکارآمدی دولت را القا نکنیم ، ربیعی

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با تکذیب تیتر بعضی رسانه‌ها تاکید کرد: مردم را ناامبد نکنیم و ناکارآمدی دولت را القا نکنیم.

دولت از بعد تحریم‌ها برخواهد آمد/ ناکارآمدی دولت را القا نکنیم ، ربیعی

ربیعی: دولت از بعد تحریم ها برخواهد آمد/ ناکارآمدی دولت را القا نکنیم

عبارات مهم : زندگی

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با تکذیب تیتر بعضی رسانه ها تاکید کرد: مردم را ناامبد نکنیم و ناکارآمدی دولت را القا نکنیم.

به گزارش ایسنا، علی ربیعی منشتر شدن توئیتی تصریح کرد: “دولت از بعد تحریم ها برخواهد آمد. اگر از داخل اعتماد و سرمایه نظام را تحریم نکنیم. بیانات من در خصوص بازنشستگان با تیتری نادرست و اشتباه روایت شده است هست. مردم را ناامید نکنیم. ناکارآمدی دولت را القا نکنیم. بعضی فکر نکنند اگر دولت را بزنند موفق می شوند. گروه دیگری را سر کار بیاورند.”

بخشی از متن سخنان روز پنجشنبه ربیعی در شورای اشتغال چهارمحال و بختیاری که در بخشی از آن راجع به بازنشستگان صحبت کرده و دستمایه تیتر بعضی رسانه ها شده است بود، در پی می آید:” من وزیر بیکارانم . جهت بیکارانی که باید شغل داشته باشند نیز احساس مسئولیت دارم. هم باید تولید و هم منزلت و کرامت کارگران حفظ شود و مراقب زندگی و قدرت خرید کارگران باشیم و هم اگر مزد را طوری اوج ببریم که ولی خوشبختانه در این سال ها کارفرمایان و نمایندگان کارگران از مزد حمایت کرده اند . تنها وزارتخانه ای هستیم که درآن سه جانبه گرایی با افراد خودش عمل و با بنیان های سه جانبه گرایی اداره می شود . من می فهمم زندگی بازنشستگان را، سفره کم ، میوه مهمان نوه و احتمالا نتیجه آمده یک بازنشسته را می فهمم ، زندگی یک کارگر بازنشسته ای که در یک شهرستان یا پایتخت کشور عزیزمان ایران و شیراز زندگی می کند تفاوت دارد و من این را می فهمم . ولی به هرحال اگر از ما پرسش شود که آیا وضع معیشت بازنشسته خوب است یا نه قطعا می گویم نه ، اگر از ما پرسش شود سیاست وجود دارد می گویم نه، سیاست ما سیاست زیاد کردن قدرت خرید بوده هست. از همین صحبت ها نتیجه می گیرم اینجا وزارتخانه همه شماست .

دولت از بعد تحریم‌ها برخواهد آمد/ ناکارآمدی دولت را القا نکنیم ، ربیعی

این دوران را می گذارنیم و مطمئن هستم هم کارگران و هم کارفرمایان این عنوان را می فهمند که ما نسبت به پرسشها جامعه خود بی تفاوت نیستیم . کاملا تلاش ما جهت ثبات اقتصاد کلان کشور است .”

واژه های کلیدی: زندگی | سیاست | کارگران | تحریم ها | بازنشسته | علی ربیعی | بازنشستگان | اخبار اجتماعی

دولت از بعد تحریم‌ها برخواهد آمد/ ناکارآمدی دولت را القا نکنیم ، ربیعی

دولت از بعد تحریم‌ها برخواهد آمد/ ناکارآمدی دولت را القا نکنیم ، ربیعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz