قطار – آموزش دادن رونالدو ایرانی کریس رونالدو

قطار – آموزش دادن: رونالدو ایرانی کریس رونالدو رونالدو کودکان مبتلا به سرطان ronaldo cris ronaldo kodakan mobtala – saratan

گت بلاگز اخبار بین الملل رهبر 35 ساله کره‌شمالی به اهداف خود رسید ، بازی زیرکانه اون در سنگاپور

یک خبرگزاری آمریکایی مذاکرات میان اون و ترامپ را در سنگاپور تحلیل کرده است و اعتقاد است رهبر جوان کره شمالی با دستی پر به کشورش بازگشت و به تمامی اهداف خود رسید

رهبر 35 ساله کره‌شمالی به اهداف خود رسید ، بازی زیرکانه اون در سنگاپور

بازی زیرکانه اون در سنگاپور/رهبر 35 ساله کره شمالی به اهداف خود رسید

عبارات مهم : آمریکا

یک خبرگزاری آمریکایی مذاکرات میان اون و ترامپ را در سنگاپور تحلیل کرده است و اعتقاد است رهبر جوان کره شمالی با دستی پر به کشورش بازگشت و به تمامی اهداف خود رسیده هست.

به گزارش خبرآنلاین، خبرگزاری آمریکایی آسوشیتدپرس در گزارشی تحلیل کرده است که دستاوردهای کیم جونگ اون در نشست با ترامپ بسیار زیاد و زیرکانه بوده هست. به طوری که همسایگان کره شمالی (چین و روسیه) نیز خوشحال و بهرمند خواهند شد.

همه آن چیزی که کیم جونگ اون، رهبر کره شمالی واقعا به آن در نشست بی سابقه با دونالد ترامپ، مدیر جمهور آمریکا نیاز داشت، نگهداری زرادخانه هسته ای خود جهت مدتی زیاد و منتشر شدن تصویر دست دادنش با دونالد ترامپ بود، جهت آنکه نشان دهد او حقیقتا وارد صحنه جهانی شده است است.

رهبر 35 ساله کره‌شمالی به اهداف خود رسید ، بازی زیرکانه اون در سنگاپور

کیم جونگ اون، رهبر کره شمالی در حالی که هیچگونه وعده محکمی جهت کنار گذاشتن زرادخانه هسته ای به مشکل به دست آمده خود ارائه نکرد، به عنوان یک مقام برابر در کنار رهبر قدرتمندترین کشور دنیا ایستاد و نشانه هایی دریافت کرد مبنی بر اینکه در آینده مانورهای نظامی یکسان آمریکا – کره جنوبی احتمالا برگزار نمی شود و با ستایش های مدیر جمهوری مواجه شد که سال گذشته او را به عنوان “مردک موشکی” مورد تمسخر قرار داده بود.

اگر او مجبور شده است بود تحت فشارهای آمریکا مذاکره کند، مطمئنا چنین چیزی مشهود نبود.

یک خبرگزاری آمریکایی مذاکرات میان اون و ترامپ را در سنگاپور تحلیل کرده است و اعتقاد است رهبر جوان کره شمالی با دستی پر به کشورش بازگشت و به تمامی اهداف خود رسید

همچنین مخالفان کمپین دیپلماتیکی که او اوایل امسال میلادی با همسایگانش به راه انداخت، با برگزاری این نشست به حاشیه رانده شدند.

همه این اتفاقات از جانب رهبر 34 ساله ای انجام شد که او را خیلی جوان و بی تجربه جهت آنکه جهت مدت طولانی به کارش ادامه بدهد تلقی می کردند.

ترامپ از ابتدای نشست آنها کیم جونگ اون را با انبوهی از تحسین ها مواجه کرده و او را یک “فرد با استعداد که خیلی زیاد عاشق کشورش است” خواند.

رهبر 35 ساله کره‌شمالی به اهداف خود رسید ، بازی زیرکانه اون در سنگاپور

با این حال مهمتر از آن ترامپ از این صحبت کرد که می خواهد به رزمایش های نظامی هر سال با کره جنوبی – یک مطالبه مهم و طولانی مدت کره شمالی- آخر داده و به این ترتیب می تواند به کیم جونگ اون وقت زیادی جهت حفظ سلاح های هسته ای اش بدهد و درخواست ها جهت یک فرایند سریع و فوری خلع سلاح هسته ای با شانه خالی کردن و گفتن اینکه “این کار مدت زمانی طولانی نیاز دارد” جایگزین کرد. موفقیت این نشست قطعی نیست.

کره شمالی شاید حتی زیاد از خود ترامپ خواهان این نشست بود و رهبر این کشور به شکل ملموسی عصبی بود.

یک خبرگزاری آمریکایی مذاکرات میان اون و ترامپ را در سنگاپور تحلیل کرده است و اعتقاد است رهبر جوان کره شمالی با دستی پر به کشورش بازگشت و به تمامی اهداف خود رسید

کره شمالی بعد از آنکه شدیدا در برابر درخواست های دولت ترامپ به منظور خلع سلاح هسته ای فوری خود ایستادگی کرد (مساله ای که یکبار ترامپ را وادار کرد موقتا این نشست را لغو کند) به یکباره لحن ملایمی را در پیش گرفت تا دوباره ترامپ را به سمت خود بکشاند.

کیم جونگ اون حتی جهت آنکه این توافق را جهت واشنگتن شیرین تر کند یک نمایش بزرگ در برابر رسانه های خارجی جهت تعطیل کردن محل مربوط به آزمایش های هسته ای خود ترتیب داد، سه زندانی آمریکایی را بازگرداند و از توقف یک جانبه آزمایش های هسته ای و پرتاب های موشک های دوربرد خود خبر داد.

رهبر 35 ساله کره‌شمالی به اهداف خود رسید ، بازی زیرکانه اون در سنگاپور

با این حال به مجرد ورود کیم جونگ اون به سنگاپور در روز یکشنبه اعتماد به نفس کره شمالی پدیدار شد.

با وجود آنکه رسانه های دولتی این کشور به شکلی محتاطانه پوشش خبری نسبتا کمی درمورد این نشست در مقایسه با وقت قبل از آن به عمل آوردند ولی بعد از آنکه رهبر کره شمالی با هواپیمای چارتر شرکت ایر چاینا به سنگاپور وارد شد به یکباره درهای خود را باز کردند.

در عین حال انتقال یافته شدن رهبر کره شمالی با این هواپیمای چینی نشان می دهد که او از حمایت کامل همسایه قدرتمند و هم پیمان اقتصادی خود برخوردار بوده است.

تصاویر ورود رهبر کره شمالی به سنگاپور صفحه های روزنامه رسمی حزب حاکم را به خود تخصیص داده شده است داده و در بخش های خبری تلویزیون غالب شد.

قدم زدن شبانه رهبر کره شمالی در سنگاپور در آستانه این نشست حتی جایگاه بزرگتری در رسانه های کره شمالی به خود تخصیص داده شده است داد. در ویدئوهایی که از این دیدار پخش شد جمعیت ناظران مثل یک ستاره موسیقی از او استقبال کردند.

اخبار خود نشست سه شنبه شب در رسانه های کره شمالی گزارش شد.

تصویر دست دادن تاریخی او با ترامپ که سراسر دنیا بازتاب پیدا کرد مطمئنا در صفحه اول شماره امروز (چهارشنبه) نشریه مهم کره شمالی چاپ شده است است.

به نظر می رسد که رهبر کره شمالی در مورد خلع سلاح هسته ای، مساله کلیدی این نشست موضعی قاطعانه اتخاذ کرده است یا شاید اینکه کسی او را در این مورد خیلی تحت فشار قرار نداده است.

با وجود آنکه این دو رهبر در بیانیه یکسان خود بر لزوم عاری سازی شبه جزیره کره از سلاح هسته ای تاکید کردند ولی الفاظ به کار برده شده است جهت آن بسیار مبهم بود و چیزی زیاد از وعده های قبلی کره شمالی در آن مطرح نشده است.

ادعای دونالد ترامپ درمورد اینکه کیم جونگ اون متعهد به این فرایند شده است است باید در آینده بررسی شود. می توان فرض کرد که این جهت کیم جونگ اون خوب بوده است.

او همچنین از ترامپ هدایای دیگری نیز دریافت کرد.

علاوه بر آنکه کیم جونگ اون توانست خودش را به عنوان یک شخصیت برابر و همچنین “یک رهبر عادی یک کشور عادی” نشان دهد، او حتی دست به کارها تبلیغاتی دیگری نظیر گرفتن تصویر خودگرفته با وزیر خارجه سنگاپور زد که در توئیتر منتشر شد. (شبکه ای که مثل همه اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … دیگر در کره شمالی ممنوع است.)

هدف مهم کیم جونگ اون از ورود به این نشست تضعیف حمایت ها از تحریم های تجاری بین المللی بود که مدت هاست جلوی برنامه های توسعه کره شمالی را گرفته اند. موفقیت او در این جبهه تقریبا سریع اتفاق افتاد.

مالزی که یکسال پیش روابطش با کره شمالی را بر سر مناقشه ترور برادر ناتنی کیم جونگ اون در فرودگاه کوآلالامپور قطع کرده بود، اکنون از شروع دوباره این روابط سخن می گوید و همینطور چین نیز براساس گزارش ها در حال بررسی کاستن از محدودیت های تجاری کره شمالی است.

واژه های کلیدی: آمریکا | رسانه ها | آمریکایی | کره شمالی | کره شمالی | دولت ترامپ | دونالد ترامپ | اخبار بین الملل

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz