قطار – آموزش دادن رونالدو ایرانی کریس رونالدو

قطار – آموزش دادن: رونالدو ایرانی کریس رونالدو رونالدو کودکان مبتلا به سرطان ronaldo cris ronaldo kodakan mobtala – saratan

گت بلاگز اخبار بین الملل سفیر تازه آمریکا در ناتو منصوب شد

دولت واشنگتن در نهایت سفیر خود را در ناتو منصوب کرد که یک سناتور سابق آمریکایی است. 

سفیر تازه آمریکا در ناتو منصوب شد

سفیر تازه آمریکا در ناتو منصوب شد

عبارات مهم : روسیه

دولت واشنگتن در نهایت سفیر خود را در ناتو منصوب کرد که یک سناتور سابق آمریکایی هست.

به گزارش ایسنا، به نقل از شبکه خبری دویچه وله، “کی بیلی هاچینسون”، سناتور سابق آمریکایی حالا از جانب دونالد ترامپ، مدیر جمهوری این کشور سمت سفیر ایالات متحده در ناتو را از آن خود کرده است.

سفیر تازه آمریکا در ناتو منصوب شد

این سناتور سابق ۷۴ ساله به نظر می رسد که به دنبال تضمین دادن به این ائتلاف نظامی است تا به بیانات سرد و گزنده ترامپ راجع به کمک ها به ناتو آخر دهد و به دنبال جبران آنهاست.

وی که خودش را “حامی قدرتمند” ناتو و ارزش های یکسان آن با آمریکا می داند در پیامی گفت: این اشتراک نظر ما را متحد می کند و ما باید نیرومند تر شویم.

دولت واشنگتن در نهایت سفیر خود را در ناتو منصوب کرد که یک سناتور سابق آمریکایی است. 

سفیر تازه آمریکا در ناتو به این توصیه اشاره کرده که می خواهد از متحدان اروپایی در ناتو بخواهد از تولید ناخالص ملی زیاد در امر دفاع هزینه کنند.

وی ادامه داد که به دنبال همکاری میان روسیه و ناتو است ولی تا زمانی که روسیه به توافق مینسک عمل نکند، روابط تجاری مثل سابق نخواهد بود.

هاچینسون از ۱۹۹۳ تا ۲۰۱۳ جهت ۲۰ سال سناتور و پیش از آن وکیل و گزارشگر تلویزیونی بود. وی عضویت در کمیسیون دفاع و ساخت و ساز نظامی سنا را هم در کارنامه دارد.

سفیر تازه آمریکا در ناتو منصوب شد

وی در توئیتی همزمان با انتصابش به عنوان سفیر آمریکا در ناتو نوشت: از دیدار با ینس استولتنبرگ، دبیرکل این ائتلاف نظامی خرسندم و به دنبال همکاری با متحدان جهت تقویت روابط هستم.

واژه های کلیدی: روسیه | همکاری | آمریکا | آمریکایی | دونالد ترامپ | اخبار بین الملل


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz