قطار – آموزش دادن رونالدو ایرانی کریس رونالدو

قطار – آموزش دادن: رونالدو ایرانی کریس رونالدو رونالدو کودکان مبتلا به سرطان ronaldo cris ronaldo kodakan mobtala – saratan

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی گزارش میدانی از تجمعات امروز بعضی شهرهای کشور

امروز (پنج‌شنبه) در شماری از شهرهای کشور از جمله اراک، مشهد، شیراز، اصفهان و کرج تجمعاتی در اعتراض به آنچه که پرسشها معیشتی و اقتصادی می‌خواندند شکل گرفت که کمی

گزارش میدانی از تجمعات امروز بعضی شهرهای کشور

گزارش میدانی از تجمعات امروز بعضی شهرهای کشور

عبارات مهم : اعتراض

امروز (پنج شنبه) در شماری از شهرهای کشور از جمله اراک، مشهد، شیراز، اصفهان و کرج تجمعاتی در اعتراض به آنچه که پرسشها معیشتی و اقتصادی می خواندند شکل گرفت که کمی بعد از حضور مأموران امنیتی آخر یافت.

به گزارش ایسنا، ظهر پنج شنبه ۱۱ مرداد، شماری در شیراز با حضور در خیابان های توحید، چهارراه زند و خیابان لطفعلی خان زند، تجمعی اعتراضی را برپا کردند که با حضور نیروهای پلیس خاتمه یافت.

گزارش میدانی از تجمعات امروز بعضی شهرهای کشور

تجمع کنندگان که شمار آنان بیش از ۲۰۰ نفر نبود با سردادن شعارهایی «نظیر بازاری حمایت حمایت!» خواستار پیوستن کسبه و بازاریان به جمع خود شدند، در ادامه هم حمایت نیروهای پلیس را خواستار شدند. در این میان بعضی شعارها ساختارشکنانه بود.

مأموران پلیس از کسبه درخواست کردند که مغازه ها و پاساژها را تعطیل کنند.

امروز (پنج‌شنبه) در شماری از شهرهای کشور از جمله اراک، مشهد، شیراز، اصفهان و کرج تجمعاتی در اعتراض به آنچه که پرسشها معیشتی و اقتصادی می‌خواندند شکل گرفت که کمی

حوالی ساعت ۱۲ ظهر پلیس با پرتاب گاز اشک آور، کوشید تا تجمع کنندگان را که شمار آنان زیاد شده است بود، پراکنده کند.

در اعتراضات امروز شیراز ناظران این تجمعات در عین حال که این شکل از اعتراضات را محکوم می کردند، از سیاست های اقتصادی انتقاد داشتند و استمرار اوضاع کنونی و پرسشها معیشتی و اقتصادی، را مسئله آفرین دانستند.

این تجمع در ساعت ۱۳ و ۳۰ دقیقه ظهر امروز آخر یافت.

گزارش میدانی از تجمعات امروز بعضی شهرهای کشور

شعارهای معترضان که ابتدا اعتراض به اوضاع معیشت و اقتصاد بود، خیلی سریع به سمت شعارهای تند سیاسی کشیده شد.

براساس این گزارش، «حیدر خوش نیت»، سرپرست فرمانداری مشهد در گفت وگو با ایسنا اظهار کرد که تجمع در میدان شهدا مشهد مجوز ندارد.

امروز (پنج‌شنبه) در شماری از شهرهای کشور از جمله اراک، مشهد، شیراز، اصفهان و کرج تجمعاتی در اعتراض به آنچه که پرسشها معیشتی و اقتصادی می‌خواندند شکل گرفت که کمی

وی، ادامه داد که هیچ تجمعی مجوز ندارد، به علت سوءاستفاده دشمن های مردم کشور عزیزمان ایران به هیچ تجمعی مجوز داده نشده و نمی شود و همه تجمعات غیرقانونی است.

سرپرست فرمانداری مشهد در رابطه با برخورد با تجمع کنندگان، در ادامه گفت که نیروی انتظامی فرمانده میدان بوده هست. تجمع جزئی بوده و شمار اندکی حضور داشتند که شعارهای مختلفی سر می دادند.

گزارش میدانی از تجمعات امروز بعضی شهرهای کشور

خوش نیت در خصوص صحبت فرمانده سپاه امام رضا(ع) با تجمع کنندگان، گفت که کار به صحبت نرسید و تجمع جمع شد.

ظهر امروز ۱۱مرداد ماه در میدان شهدای مشهد تجمع اعتراضی به علت پرسشها معیشتی و اقتصادی برگزار شد. تجمع کنندگان که حدود ۲۰۰ نفر بودند بعضاً شعارهای انتقادی سر می دادند.

به گزارش ایسنا، تجمعات پراکنده اصفهان امروز هم در اعتراض به اوضاع اقتصادی ادامه یافت و علاوه بر اصفهان، در شاهین شهر و نجف آباد هم تجمعاتی شکل گرفت.

صبح امروز در منطقه شاپور تازه اصفهان تجمع اعتراضی با سر دادن شعارهایی با عنوان پرسشها اقتصادی و بیکاری انجام شد. در این میان بعضی شعارها ساختارشکنانه بود.

نیروهای امنیتی جهت متفرق کردن تجمع کنندگان وارد شدند که به درگیری های پراکنده منجر شد.

گزارش ها تا لحظه ارسال خبر حاکی از آن است که تجمع های پراکنده در این منطقه ادامه دارد و نیروهای امنیتی و انتظامی در تلاش جهت برقراری نظم هستند.

صبح امروز در نجف آباد هم تجمع اعتراضی رخ داد و با شعار به اوضاع اقتصادی کشور اعتراض کردند.

برخی بازاریان نجف آباد با بستن مغازه ها نسبت به اوضاع اقتصادی اعتراض کردند که در نهایت بازار نجف آباد تعطیل شد.

در شاهین شهر هم امروز تجمع اعتراضی و با شعارهای زیاد اقتصادی انجام شد.

تجمع کنندگان شاهین شهری که اغلب آنان را زنان تشکیل می دادند از بازاریان درخواست کردند که به آن ها بپیوندند.

به گزارش ایسنا، تجمع های اعتراضی در اصفهان از روز سه شنبه ۹ مرداد در منطقه شاپور تازه شروع شد و معاون سیاسی و امنیتی استانداری اصفهان دیروز در گفت وگو با ایسنا گفته بود که این تظاهرات صنفی است و در اعتراض به گرانی قطعات یدکی انجام می شود ولی شماری قصد دارند در این فضا موج سواری کنند.

طباطبایی افزوده بود که اعتراضات صنفی باید از طریق مراجع قانونی مانند وزارت صنعت پیگیری شود نه از راه تجمع و تظاهرات.

تجمعات پراکنده اعتراضی در کرج که از چهارشنبه نهم مرداد ماه شروع شده است بود امروز نیز با حضور جمعی از معترضین ادامه داشت.

براساس این گزارش، دیروز چهارشنبه ۱۰ مرداد در پی انتشار اطلاعیه ای در اینترنت که حاکی از اخذ مجوز جهت تجمع و اعتراض نسبت به اوضاع اقتصادی اخیر بود فرمانداری کرج منشتر شدن اطلاعیه ای، این عنوان را یک شایعه عنوان و صدور هر مجوز جهت تجمع در کرج را تکذیب کرد. با این وجود ظهر امروز شمار اندکی که اوضاع اقتصادی به خصوص گرانی را علت حضور خود عنوان می کردند در فلکه اول رجایی شهر(گوهردشت) دست به تجمع زدند.

این تجمع خیلی سریع با حضور عوامل انتظامی و دعوت به آرامش آخر یافت.

در نخستین تجمع که حوالی ساعت هشت شب سه شنبه نهم مرداد در گوهردشت صورت گرفت جمعیتی بین ۲۰۰ تا ۷۰۰ نفر حضور داشتند، معترضین در این تجمع با سردادن شعارهایی به اوضاع اقتصادی و مدیریتی کشور اعتراض داشتند.

معترضین بعد از چند ساعت حضور به وسیله نیروی انتظامی متفرق شدند.

شب چهارشنبه دهم مرداد ماه نیز وضعیتی مشابه شب اول به وجود آمد که به گفته بعضی شاهدان عینی یک دستگاه موتورسیکلت و یک دستگاه خودروی نیروی انتظامی به وسیله شماری معترض به آتش کشیده شد، که البته این عنوان را هیچ مقامی در استان تایید نکرده است.

تجمعات اعتراضی پراکنده ای هم امروز در اراک برگزار شد.

به گزارش ایسنا، ظهر امروز میدان شهدا و ابتدای خیابان شهید رجایی شهر اراک شاهد اعتراضات پراکنده شماری از تجمع کنندگان بود.

این تجمع که با حضور حدود ۲۵۰ نفر که به تدریج در این مکان تجمع کرده بودند ایجاد شده است بود با حضور نیروهای انتظامی آخر یافت.

در این تجمع شعارهایی در اعتراض به شرایط اقتصادی موجود سرداده شد.

واژه های کلیدی: اعتراض | اعتراض | اقتصادی | اعتراضات | ظهر امروز | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz